Mikołaj w naszej Akademii

W dniu 6 grudnia w naszym klubie obchodziliśmy Mikołajki, które dostarczyły młodym adeptom piłki nożnej wiele radości.

W ramach tego dnia zorganizowany został mecz przyjaźni pomiędzy rodzicami a grupą 2007/08. Po którym wszystkie dzieci zostały obdarowane przez Mikołaja słodyczami oraz nowymi koszulkami sportowymi ufundowanymi przez sponsora.

Serdeczne podziękowania dla rodziców i trenera Sławomira Świstka, którzy zorganizowali tą imprezę.

W tym dniu świętowali także najmłodsi zawodnicy naszej akademii z grupy rocznika 2009/10 trenera Zenona Chudego którzy rozegrali sparing z zaprzyjaźnionymi piłkarzami z Rozbarku.

Dużo emocji w tym dniu dostarczyły zmagania sparingowe rocznika 2006 prowadzonego przez trenera Pawła Lewickiego z rocznikiem 2007 Rozwoju Katowice w których nasi zawodnicy prezentowali bardzo dobrą grę, relację można zobaczyć na naszym kanale TV:

Po zmaganiach sportowych również nie zabrakło słodkiego poczęstunku od Mikołaja dla zawodników.

Do grupy z rocznika 2005 św. Mikołaj ze słodyczami dotrze na treningu :).

Powiązana galeria: