Sponsoring

ZOSTAŃ SPONSOREM

Wspierając działalność UKS "Szombierki"  pomożesz nam w propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród młodzieży i w jej wychowaniu poprzez uczciwą sportową rywalizację.

Stwarzając warunki do uprawiania sportu wszystkim dzieciom garnącym się do piłki możemy spełnić ich marzenia o czynnym uprawianiu sportu i sportowych sukcesach.

Jako szkółka piłkarska chcemy zagwarantować naszym podopiecznym jak najwyższy poziom szkolenia, nie tylko poprzez zatrudnienie wykwalifikowanej kadry trenerskiej, ale także poprzez stworzenie odpowiedniej infrastruktury treningowej oraz umożliwienie wyjazdu na zgrupowania i obozy szkoleniowe, szczególnie tym dzieciom, którym sytuacja materialna to uniemożliwia.

Rodzaj pomocy

Może to być wsparcie finansowe lub rzeczowe w postaci wyposażenia treningowego, strojów piłkarskich, nagród i upominków dla dzieci uczestniczących w turniejach, produktów gastronomicznych itp.

Na co przeznaczymy otrzymane środki

Darowizny pieniężne przeznaczane są wyłącznie na cele statutowe klubu, głównie na: dofinansowanie wyjazdów chłopców na obozy sportowe, wyjazdy zawodników na turnieje, zakup reprezentacyjnych strojów sportowych oraz wyposażenia treningowego.

Kto zarządza darowanymi środkami

Wszystkimi środkami otrzymanymi od sponsorów rozporządza Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego "Szombierki"

W zamian za pomoc oferujemy

Sponsor wspierający rozwój dziecięcej piłki nożnej może liczyć na to, że informacje o nim znajdą się na naszej ogólnodostępnej stronie internetowej.

Istnieje również możliwość umieszczenia logo sponsora na strojach sportowych naszych zawodników oraz na różnego rodzaju gadżetach, jak np. kalendarze, długopisy itp.

Wiadomości (utwórz nową)